|
|
| ブランド名: | FUTURE |
| モデル番号: | JC-6594 |
| MOQ: | 100,000セット |
| 価格: | 交渉可能 |
| パッケージの詳細: | カートン |
| 支払条件: | L/C、D/A、D/P、T/T、ウェスタンユニオン |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate, both sides clear lacquered, with down dimples |
| Outer Gasket | Custom configuration |
| Inner Gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice, 1 × 0.51 mm (natural) |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice diameter 2 × 0.33 mm (orange) |
| Dip Tube | Standard, natural color |
|
| ブランド名: | FUTURE |
| モデル番号: | JC-6594 |
| MOQ: | 100,000セット |
| 価格: | 交渉可能 |
| パッケージの詳細: | カートン |
| 支払条件: | L/C、D/A、D/P、T/T、ウェスタンユニオン |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate, both sides clear lacquered, with down dimples |
| Outer Gasket | Custom configuration |
| Inner Gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice, 1 × 0.51 mm (natural) |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice diameter 2 × 0.33 mm (orange) |
| Dip Tube | Standard, natural color |