|
|
| ブランド名: | Future |
| MOQ: | 100 000セット |
| 価格: | 交渉可能 |
| パッケージの詳細: | カートン |
| 支払条件: | L/C、D/A、D/A、D/P、T/T、Western Union、MoneyGram |
| Product Name | Hair Mousse Aerosol Valve |
| Valve Type | Continuous Foam Dispensing Valve |
| Application | Hair Mousse / Styling Foam |
| Mounting Cup | Tinplate, both sides lacquered |
| Cup Diameter | 25.4 mm (1 inch standard) |
| Cup Thickness | 0.30 mm / Customizable |
| Stem Orifice | Customizable (Foam Control) |
| Body Orifice | Customizable |
| Gasket Material | Buna N / Neoprene / Butyl |
| Spring | Stainless Steel |
| Housing | POM / Nylon |
| Dip Tube | PE, customizable length |
| Spray Pattern | Rich Foam / Mousse Output |
| Discharge Rate | Adjustable |
| Propellant Compatibility | LPG / Hydrocarbon blends |
| Actuator Type | Hair Mousse Actuator Compatible |
| Color | Customizable |
| OEM Service | Available |
| MOQ | Negotiable |
|
| ブランド名: | Future |
| MOQ: | 100 000セット |
| 価格: | 交渉可能 |
| パッケージの詳細: | カートン |
| 支払条件: | L/C、D/A、D/A、D/P、T/T、Western Union、MoneyGram |
| Product Name | Hair Mousse Aerosol Valve |
| Valve Type | Continuous Foam Dispensing Valve |
| Application | Hair Mousse / Styling Foam |
| Mounting Cup | Tinplate, both sides lacquered |
| Cup Diameter | 25.4 mm (1 inch standard) |
| Cup Thickness | 0.30 mm / Customizable |
| Stem Orifice | Customizable (Foam Control) |
| Body Orifice | Customizable |
| Gasket Material | Buna N / Neoprene / Butyl |
| Spring | Stainless Steel |
| Housing | POM / Nylon |
| Dip Tube | PE, customizable length |
| Spray Pattern | Rich Foam / Mousse Output |
| Discharge Rate | Adjustable |
| Propellant Compatibility | LPG / Hydrocarbon blends |
| Actuator Type | Hair Mousse Actuator Compatible |
| Color | Customizable |
| OEM Service | Available |
| MOQ | Negotiable |